PENZIÓN & SLUŽBY

PREČO JE UBYTOVANIE V PENZIÓNE SEVERKA DOBRÝ NÁPAD
O penzióne

PENZIÓN SEVERKA

Penzión začal svoju prevádzku v roku 2005. Je vkusne a kvalitne zariadený s dôrazom na drevo a oravské prostredie, čím poskytuje moderné ubytovanie hotelového typu.

Izby

Penzión Severka má ubytovanie s kapacitou 43 lôžok a 16 prísteliek.

Free Wifi

V celom objekte penziónu Severka je možnosť využiť rýchlu WiFi sieť.

Telefón na izbe

Každá izba v našom penzióne je vybavená telefónom s priamym napojením na recepciu.

Reštaurácia a kaviareň

V objekte sa nachádza okrem kaviarne, kde si môžete vychutnať skvelú kávu aj reštaurácia, ktorá ponúka vynikajúcu slovenskú kuchyňu.

Akceptujeme platbu kartou

V celom objekte je možnosť platiť kreditnou kartou.

Možnosť dopravy

Ponúkame možnosť pre naších ubytovaných hostí, dopravu naším vozidlom (8+1) kdekoľvek potrebujete.

Požičovňa bicyklov

Zabezpečujeme možnosť zapožičania bicyklov a vy tak môžete objavovať zákutia Oravy.

Vlastné parkovisko

Parkovanie zdarma monitorované kamerovým systémom.

Úschovňa

Možnosť úschovne cenných vecí v trezore. Taktiež ponúkame bezplatnú úschovňu lyží, bicyklov, kočíkov.

Služby
Image placeholder

DOVOLENKA S DEŤMI V PENZIÓNE SEVERKA

Krásne prostredie, zdravá príroda a dostatok príležitostí pre trávenie voľného času - to všetko predurčuje Oravu ako ideálne miesto pre pobyt celej rodiny v tomto kúte Slovenska.

V penzióne Severka sa snažíme vytvoriť príjemné prostredie, aby ste sa u nás cítili ako doma. Všetky priestory sú nefajčiarske. Penzión je zaradený ako "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám".

V detskej herni sú vo chvíľach oddychu, alebo nepriaznivého počasia k dispozícii kôš s hračkami, detské knižky, spoločenské hry, DVD s rozprávkami.


GASTROSLUŽBY

Pre ubytovaných aj okoloidúcich návštevníkov ponúka priestor na príjemné posedenie pri vybraných špecialitách nefajčiarska reštaurácia, zariadená v drevenom štýle, priamo v penzióne, s kapacitou približne 45 miest.

V jedálnom lístku nájdete široký sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne.

Obľúbeným miestom na vypitie chutnej kávy, či nápoja je kaviareň. Po celom dni Vám iste padne vhod posedenie či oddych v tomto kútiku penziónu a taktiež si tu nájde svoje miesto každá dobrá partia priateľov, ktorá sa chce domácky uvoľniť, porozprávať či zabaviť.

Image placeholder

Image placeholder

RELAXCENTRUM

Po celodennej túre, či inom športovom vyžití oceníte komplexné relaxačné služby penziónu. Doprajte svojmu telu i duši oddych a vychutnajte si chvíle od rušného sveta.

Na objednávku zabezpečíme masérske, kozmetické, a pedikúrske služby.

Pokúkame: infrasauna, fínska sauna, klasická masáž, masážny sprchovací box, perličková vaňa, vertikálne turbo solárium


KONFERENČNÉ SLUŽBY

Pre obchodné rokovania, školenia, semináre, oslavy, spoločenské akcie ponúkame konferenčné priestory s kapacitou cca 50 miest.

Príjemne ladený interiér s možnosťou variabilného využitia stolov Vám poskytne určite pohodlie a komfort prostredia. Ponúkame možnosť zabezpečenia školiacej techniky a využitia reštauračných služieb.

Počas školenia sme schopní zaistiť teplé a studené občerstvenie, kávu, čaj, nápoje. Na požiadanie Vám môžeme zorganizovať hudobný večer so živou hudbou. V prípade záujmu o fakultatívne výlety sprostredkujeme odvoz aj dovoz.

Image placeholder
od vás

Reakcie návštevníkov

IVETA

booking.com

” Ranajky super,ubytovanie:dobry pomer kvality a ceny. “

ADRIÁNA

booking.com

” Páčilo sa mi, že hneď v penzióne bola možnosť stravovania. Veľkou výhodou bolo, že napriek tomu, že postele boli jednolôžkové, nebola medzi nami medzera, ale v strede bol madrac, ktorý ich vzájomne spájal. “

DIMA

booking.com

” Great location, nice restaurant inside this hotel and the shop nearby. Nice rooms for this price. We traveled on bikes and got into the storm but the reception girl helped us for getting our things dry. And we have had late check in but the personnel in a kitchen prepared fantastic dinner even though it was closed time. “